KA-Register

Register van KA-geregistreerde dierenartsen en dierenartspraktijken. Sorteer per kolom door op de kolomnaam te klikken.
UDN Voorletters Tussenvoegsel Achternaam Dierenartspraktijk Straat Plaats
1103363 I.B.M. Kolkman A7 Noord dierenartsen Nipkowlaan 17 Drachten
1001509 D.V.B. Fehrmann A7 Noord dierenartsen Nipkowlaan 17 Drachten
500002 D. de Lange AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
673118 R. Pulskens AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
148966 M.P. van der Burgt AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
263016 M.A.T. Giesen AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1501669 D.L.A. Bens AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
828020 M. Theunissen AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1503062 R.H.E.E. van Hout AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1503521 J.G.C. Pruijn AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1104176 J.A.N. van Rijssel AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
0999080 P.F.C. Nuytten AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1002283 B.W.P.M. van Alphen AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1100297 E. Oenema Agropraktijk Vinkwijkseweg 36 Zeddam
1100404 S.F. Uiterwaal-van Genugten Agropraktijk Vinkwijkseweg 36 Zeddam
1001061 M.G.S. Mensink Agropraktijk Vinkwijkseweg 36 Zeddam
45004 L.M. van Beijnum Agropraktijk Vinkwijkseweg 36 Zeddam
1001539 J.W. Slaa Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
1001750 F.E. Berg Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
80002 H.J. de Boer Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
265014 M.A.H.W. Glas Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
1002698 L.F. Schots-Uijterlinde Boschhoven Kliniek voor Dieren Boschhoven 54 Leende
1103337 A.B. Groenen Boschhoven Kliniek voor Dieren Boschhoven 54 Leende
1500794 D. Nanninga Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1001978 G.J. van Embden Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1100137 W. den Hartog Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1102240 M. Andringa D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1501687 A.T. Vandermeer D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1002586 J.F. Rietman D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1002116 B.F. Gall D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
1000929 E.J. Ebbens D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
760000 J.T. Siebinga D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
1103651 J. J. Schellens D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
1501809 T.B. Oostenbrug D.A.C. Maas en Niers Jeroen Boschstraat Bergen
1024 C. van Aaken D.A.C. Maas en Niers Jeroen Boschstraat Bergen
1104191 H.J.H. van Aaken D.A.C. Maas en Niers Jeroen Boschstraat Bergen
1002483 M van Belzen-Kaljouw D.A.C. Overschelde Oude Domburgseweg  33- a Oostkapelle
1500718 M.L. de Heer D.A.C. Overschelde Oude Domburgseweg  33- a Oostkapelle
623020 B.D. Oostenbrug D.A.C. Overschelde Oude Domburgseweg  33- a Oostkapelle
754012 F.W.L. Schuurmans D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1002536 K. Uil D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1502332 L. de Vos D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1102854 T. Brands D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1001475 H.J. Seinen D.A.C. Staphorst, IJhorst, Rouveen Achthoevenweg  10 Staphorst
1001794 A.M. Nijzink D.A.C. Staphorst, IJhorst, Rouveen Achthoevenweg  10 Staphorst
1020 R. van den Aakster D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
1500896 S.R. Groothuis D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
617010 E.J. Offerhaus D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
1001143 J.C. Harkema D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
0999331 S.M. van Winkel - Versteegen D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
469000 P. Kortmann D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
1100187 M. Standaart-Pannekoek D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
510028 J.T. van der Leij D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
1502448 M.H.M. de Groot D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
1102165 A.J. de Jong D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
174630 E.A.M. le Feber-Dekker D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
1102763 D. Post D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
283062 M.W. de Groot D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
1001711 B.H. Hietberg D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1102861 T. Sinnige D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
273058 L.J. de Graaf D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1503704 L.M. Schaffler D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1502983 S.H.R. Trim D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
0999036 D.A. van Bennekom D.A.P. Berghem Julianastraat 27 Berghem
1101170 L. Nekkers D.A.P. Berghem Julianastraat 27 Berghem
133006 E.A. Brouwers D.A.P. Berghem Julianastraat 27 Berghem
0999237 J.C. Molenaar D.A.P. Boerskotten Thijlaan 6 Oldenzaal
1001240 P.B. Feenstra D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
1103195 B.G. Andela D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
306006 J. Harkema D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
1103197 F.R. de Bruijn D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1103637 L. Verhulst D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1500972 M. Besemer D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
984048 J. Zeegers D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1100552 E. Hamersma D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1100480 C.W.H. de Gouw-Dekkers D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
320004 J.J. Helder D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
507058 P.E. de Leeuw D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1002538 W.T. Venis D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1502539 A.S. van Wijk D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1104190 S.E. Prins D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1000791 T.L.M. Boon D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
734006 V.J.P. Schellekens D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1002312 M.M. Meijers D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1502573 B.J. Barreveld D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1002355 J.S.C. Boersema D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
946014 H.M.J.M van de Wetering D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
558000 G.H. Mensen D.A.P. Deil Boonakkerweg  3 Deil
1101548 J.S den Hartogh D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1502474 M. van Schaik D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1001468 M.L. Krediet-Kramer D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
857002 A.E. Veenkamp-van Reen D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1101915 E.H. Bosma D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
903010 B.J.J. ten Voorde D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
183080 J.A. Dijkstra D.A.P. Gaasterland Herman Gorterstraat 12 Balk
853020 H.S. Groenestein-van Veen D.A.P. Gaasterland Herman Gorterstraat 12 Balk
1104194 E.J. Wieling D.A.P. Gaasterland Herman Gorterstraat 12 Balk
68042 C. van der Bijl D.A.P. Geesteren Langeveenseweg Geesteren OV
999013 S.M. Assink D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
999414 J.W. Voortman D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
1100201 A.J. van Rossum D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
1500587 M.W. de Bruin D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
1002635 J.C.M. Kosters D.A.P. Groesbeek e.o. Dorpsplein 14 Groesbeek
806008 P.G. Stins D.A.P. Groesbeek e.o. Dorpsplein 14 Groesbeek
1103294 P.F. Kikkert D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
1500015 E.R.M. Oostburg D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
363002 L.J.P. Hoornick D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
126599 H.T. ten Brinke D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
1104007 E. van Vliet D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
1002436 M. Boender D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
1501050 A.W. van den Berg D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
1100106 K.C. van den Berg D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
1101038 M.G. van den Berg D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
424000 R.J.P. Kauffmann D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
307006 W. Harrewijn D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
966006 H.J. With D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
1001146 A.G. Steenbergen D.A.P. IJmond Noord Raadhuisplein 7 Castricum
860006 B.G. Veerkamp D.A.P. IJmond Noord Raadhuisplein 7 Castricum
1001910 A.J. Boersema-Kramer D.A.P. IJmond Noord Raadhuisplein 7 Castricum
1101037 E. van Balen D.A.P. It Griene Hert Postbus Wommels
783006 D. Soede D.A.P. It Griene Hert Postbus Wommels
1101487 J.S. Duiven D.A.P. It Griene Hert Postbus Wommels
999127 S.J.W. van Eck D.A.P. It Griene Hert Postbus Wommels
1502289 S.R. van der Wier D.A.P. It Griene Hert Postbus Wommels
1100208 A.T.W. Schumacher D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
1103326 G. van der Heijden D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
146000 C. van de Bunt D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
1500696 H.H. Balk-de Vries D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
1000859 E. Bosman D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
291022 R. de Haan D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
1001726 J.E. Krabbenborg-Heimerink D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
1001689 H.L. Soede D.A.P. Lopikerwaard Wielsekade Lopik
474014 R.J. Kramer D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
1500024 J.W. Hoekstra D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
471000 M. Kouffeld D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
416000 E.A. Kalfsbeek D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
788012 A.H. Spaans D.A.P. Midden Nederland Garderbroekerweg 131- a Kootwijkerbroek
1001295 J. Snaas D.A.P. Monnickendam Jan Nieuwenhuijzenlaan 12-  a Monnickendam
933004 J.S. van der Weele D.A.P. Monnickendam Jan Nieuwenhuijzenlaan 12-  a Monnickendam
1001026 P.A.M. Witte D.A.P. Monnickendam Jan Nieuwenhuijzenlaan 12-  a Monnickendam
1503863 J.J.W. Dorresteijn D.A.P. Monnickendam Jan Nieuwenhuijzenlaan 12-  a Monnickendam
853018 C. van de Veen D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
508016 E.C. van Leeuwen D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
1101808 N. Brons D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
400006 K.W. Jobse D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
999328 T. de Jong D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
401034 I.F. de Jong D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
964002 C.L. Wipkink D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
1502531 L.M. Koekkoek D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
1100309 T.M. Blanken-Vossebeld D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
280008 A.G.H.M. Groeneveld D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
1000798 M.P. Lowik D.A.P. Noord-Oost-Twente Singravenstraat 5 Denekamp
1500012 A.J. Cnossen D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
1001409 M.M. Aalders D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
1002476 J.J.M. van Herwijnen D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
419008 F.Y. Kampen D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
44002 J.A.M. van Beers D.A.P. Norg Asserstraat Norg
230074 G. Esselink D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
1101010 E. Middeldorp D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
1002223 J.J. Bakker D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
665010 E. Post D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
465012 C.A.F. Koorevaar D.A.P. Ottoland B 120  Ottoland
305000 H. Harders D.A.P. Peize Hoofdstraat 9 Peize
1100279 D.A. Keekstra D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
758046 C. Selles D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
704008 K.P. Rooda D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
1103708 K.D. de Kloet D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
299036 S. Hakkesteegt D.A.P. Schagen Zijperweg 11 Schagen
1002594 A.E.H. Pennings-de Vos D.A.P. Schagen Zijperweg 11 Schagen
1001400 A.M.A. Osinga D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
327008 I.M. Hens D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
1502545 T. Hof D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
1101181 R. Wester D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
1103790 C. Honingh D.A.P. Spierdijk Obdam Zuidspierdijkerweg 47 Spierdijk
738014 A.J. Schipper D.A.P. Spierdijk Obdam Zuidspierdijkerweg 47 Spierdijk
1103241 L. Gooijer D.A.P. Spierdijk Obdam Zuidspierdijkerweg 47 Spierdijk
92010 P.J.S.M. Bollen D.A.P. Tubbergen Oldenzaalseweg 21 Tubbergen
21020 B.A.M. Austie D.A.P. Tubbergen Oldenzaalseweg 21 Tubbergen
1503446 T.T. de Bruin D.A.P. Tubbergen Oldenzaalseweg 21 Tubbergen
701024 T.F. Roest D.A.P. Tusken Diken en Feanen Landyk 4 Drogeham
999589 T.A. Roest D.A.P. Tusken Diken en Feanen Landyk 4 Drogeham
1504483 J.M.P. Roelofsen D.A.P. Tusken Diken en Feanen Landyk 4 Drogeham
1504772 V.E.E. Poppe D.A.P. Tusken Diken en Feanen Landyk 4 Drogeham
283052 N. Groot D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
399000 J.J. Jellesma D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
1500809 M.H. Visser D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
1002417 W. de Vries D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
911008 A.D. de Vries D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
1001676 R.D. Junte D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
508000 S. van Leeuwen D.A.P. Warmenhuizen e.o. Debbemeerweg 35 Warmenhuizen
706000 J.H. Roorda D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
1101063 A.G.M. van Diepen D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
45010 M.L. Beiboer D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
1002503 K.J. Oosterhuis D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
1101172 E. Veldman D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1002030 G. Molema-Geertsema D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1103789 H.M. Klunder D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1503498 A.E. Riesebos D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1102333 M.P. Postma D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1503456 J.E. de Jong D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
640008 W.G. de Pagter D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1001855 J.T. Bisperink D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1101905 T. Boschma D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1001154 M. Verkleij D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1101750 A.G. Smit D.C. Ceres Noordervaart 166 Stompetoren
1100178 M. van den Haak-Nuyens D.C. Ceres Noordervaart 166 Stompetoren
183076 T.J. Janssen-Dijkhuizen D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
1502687 M.A. Wansink D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
1101303 W.A. Schaap D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
966004 E. de With D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
1101069 R.E.A. van Drie D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
1102817 E.M.E. Groot D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
898010 A.J.J. van Vliet D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
1102815 A.T. Coenders D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
957012 B. Willemsen D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
117000 J. Brand D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
527036 H. van Lom D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
596024 R.A. Nederlof D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1103291 G.H.H. Blankenvoorde D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1002564 A.G. Douma D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1002031 C.A.G. Gommans D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1104041 H.T. Politiek D.G.C. Greidhoeke Tjerkwerderweg 3-  a Bolsward
1002095 J. Bandsma D.G.C. Greidhoeke Tjerkwerderweg 3-  a Bolsward
1000848 C. de Haas D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
1104166 W.J.H. Frieling D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
26086 M.S. Bakker D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
423004 L.H. Karstanje D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
1002234 B.W.M. Gerrits D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
1101848 A.J.G. Beulens D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
945030 K.J. Westerman D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1001439 M.J.W. Rijnders D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1101931 G.L. Eulink D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1001898 R.R. Everts D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
736010 V.G. Schevers D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1502970 A.A.M. Ausema D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1100135 M. Groenevelt D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
278927 B. van de Griend D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1503003 M.M. de Ridder D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1001474 A.W. Roest D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1103304 J. Huiting D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1002235 B.W.H. Geurts D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1001387 S.F.D. Noyen-Wolfert D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1503696 A.G.P. Stelling D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
155010 J.P.C. Caron D.K. 't Leijdal Ulicotenseweg 32 Chaam
1002294 A.J.H.M. van Genugten D.K. 't Leijdal Ulicotenseweg 32 Chaam
173008 C.W. Davidse D.K. Davidse Apollostraat 23 Hardinxveld Giessendam
426004 P.H.J. Kemna D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
1002451 F.G. van Eijk D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
924000 H.W. Wagenaar D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
1501530 S.T. Aarnink D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
606008 F. van den Nobelen D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
1002622 A.H.G. van Bussel D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
144004 C.P. Buitenhuis D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
1002258 C.D. Klijn Velderman D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
817002 R.D. Sumter D.K. De Vossenbrink Vossenbrinkweg 1- h Delden
0999071 M. Pot D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
1100471 K. Beuving D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
228020 G.J. Eringa D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
604030 H.A.E. Nij Bijvank D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
1102202 W. Wesselingh D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
653002 A.M. Pijs D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1104111 E. Roerink D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1502548 S.A.M. van der Windt D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1101875 J.J.M. van Duijnhoven D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
121000 C. Breedijk D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
999500 C.A. Pellikaan D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
1103335 M.M.B.M. Lucassen D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
1502320 M.A. Wondergem D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
316004 B. van Hees D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
693016 R.H.D. van Riel D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
832010 B.G. Tillema D.K. Marum-Grootegast Hoornweg 60 Marum
626002 A.J. Oostindjer D.K. Marum-Grootegast Hoornweg 60 Marum
375002 L.J.J. Hulshof D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
1101073 M.G.J. Eidhof D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
862014 H.P.D. Veldhuis D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
1001445 R. Tigchelaar D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
1104076 A.R. Tavenier D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
1100249 B. Laning D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
426008 J. Keizer D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
1002669 V. van der Sluijs D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
118006 H.A. Brandsma D.K. Veendam Aquapark Veendam
1101953 G. Spijksma D.K. Veendam Aquapark Veendam
1103642 P.J. Beekman D.K. Veendam Aquapark Veendam
1002481 J. Jager D.K. Veendam Aquapark Veendam
25008 J.A.M. Baerveldt D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1102857 G.W.G. Hofstraat D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
851016 B. van der Valk D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1102378 F.M. Postma D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1104161 F.H. Sikkema D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1101168 H. Veenstra D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
763024 B.A. Simons D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1102379 J. Maat DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
945020 B. Westerlaan DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
656042 S.J. Plekkenpol DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
759002 P. Siderius DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
1502616 T.J.H. Nijhuis DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
1100494 M.M. van 't Klooster-ten Have DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
586004 F. Mulder DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
1501656 J. van Velzen DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
774052 S.J. Smit DAC De Stellingwerven Venekoterweg 40 Oosterwolde
920000 R.M.M.I. Vrouenraets DAC Heerlen Sittarderweg 79 Heerlen
178002 J.P.M. Deneer DAC Heerlen Sittarderweg 79 Heerlen
144004 C.P. Buitenhuis DAC Holten Dorpsstraat 24c Holten
1002258 C.D. Klijn Velderman DAC Holten Dorpsstraat 24c Holten
1501530 S.T. Aarnink DAC Holten Dorpsstraat 24c Holten
1002622 A.H.G. van Bussel DAC Holten Dorpsstraat 24c Holten
353006 E.J. de Hollander DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
1002063 J. Vink DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
99012 G.J.T. Boots DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
452002 P.J. Koenders DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
190006 J.G.P.M. Donkers DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
1502988 A. Tuerlinckx DAP Aan De Watergang Kemphoekstraat 47 Sint Gillis Waas
743014 H. Schols DAP Ameland Vermaningspad 4 Nes Ameland
742016 J.C.M. Laan-Schokker DAP Bas Steltenpool Bronsweg 32 Lelystad
803004 B.A. Steltenpool DAP Bas Steltenpool Bronsweg 32 Lelystad
1500516 A.J.I.M. van den Eijnden DAP Bas Steltenpool Bronsweg 32 Lelystad
984014 J. van der Zee DAP Beetsterzwaag Molenlaan 8 Beetsterzwaag
953038 M. Wiersma DAP Beltrum Mr. Nelissenstraat 32 Beltrum
630002 G.P.E. van Osch DAP Bommelerwaard-Zuid Mezenweg 1 Hedel
1001068 A.C.T.M. van Gastel DAP Bommelerwaard-Zuid Mezenweg 1 Hedel
759010 G.J.D. Seijbrands DAP Budel - Maarheeze Cranendoncklaan 96 Budel
1103254 J.J. de Theije DAP De Eenhoorn Industrieterrein 41 Panningen
1503539 D. Bakker DAP De Eenhoorn Industrieterrein 41 Panningen
1002399 I. Gillis DAP De Grensstreek BV Ambachtsweg 5x Bladel
554090 J.H. Meijer DAP De Hagmolen Hagmolenweg 13a Hof van Twente
1503827 C.A. Boer DAP De Hespelaar Stelvenseweg 1 Den Hout
1500600 R.H.J. Damen DAP de Meierij Kortestraat 1 Sint Oedenrode
1001103 A.M. van Aarle DAP de Meierij Kortestraat 1 Sint Oedenrode
20006 H.P.W.M. van Asseldonk DAP de Meierij Kortestraat 1 Sint Oedenrode
1503183 R.I.H. Eussen DAP Derkenne - Eussen Rue Coronmeuse 76b Julemont
817014 H.R. Suichies DAP Deurze Smilde Assen Balkendwarsweg 1a Assen
1103255 J.M. Gooijer DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1002457 Y.K. Fokkema DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1101065 M. van Dijk DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1002644 E. Kelderman DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1502331 J.J.C. Tromp DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
217000 P.J.M. Egberink DAP Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
831020 C.A. Tiemens DAP Dwingeloo-Wapse Nijverheidsweg 22 Dwingeloo
322010 H.A.M. Hendriks DAP Ell Hoogstraat 7 Ell
1103674 E. Schoemaker DAP Ell Hoogstraat 7 Ell
401048 M.G. De Jong DAP Ell Hoogstraat 7 Ell
1000839 F. Hoogervorst DAP Enschede Beckumerstraat 15 Enschede
1104188 R. Brinke DAP Enschede Beckumerstraat 15 Enschede
584002 M. Morselt DAP Enschede Beckumerstraat 15 Enschede
231006 G. Esveld DAP Esveld Beulerkampersteeg 12 Putten
530038 M.Y. Lubberink DAP Fort KLeefegge 6 Zuidwolde
1002665 C.C. Willemse DAP Fort KLeefegge 6 Zuidwolde
272010 H.A. Gorter DAP Gorter Lange Wetering 52 Nederhorst den Berg
1002334 M.E. Volkering DAP Gorter Lange Wetering 52 Nederhorst den Berg
1101916 N. van der Wilt DAP Gorter Lange Wetering 52 Nederhorst den Berg
1100180 E.J. Apperlo DAP Hardegarijp Westeromwei 71 Hardegarijp
1100575 W. Bosma DAP Hardegarijp Westeromwei 71 Hardegarijp
495002 F.H.M.G. Laeven DAP Heuvelland Aan de Fremme 49a Margraten
228012 G.F.J. Ernst DAP Heuvelland Aan de Fremme 49a Margraten
1503688 R. van de Mierop DAP Kasterlee Geelsebaan 97 Kasterlee
1002120 C.P.M. Langerwerf DAP Langerwerf Provinciale weg 75 Oosteind
1101292 L.I.A.H.M. Schennink DAP Langerwerf Provinciale weg 75 Oosteind
1100243 B. Lindenbergh DAP Lindenbergh Hillewerfweg 17 Kapelle
351008 M.P. Hogendoorn DAP M.P. Hogendoorn Europalaan 19 Pijnacker
1001849 M. Terpstra DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
369862 J.M. Houwing DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
86004 H.G. Boerhave DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
961000 J.K. Windt DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1100174 K.P. Mulder DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1102511 J.F. Nieuwenhuis DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1503312 B.C.L. Beerens DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1100304 G.J. Veerbeek-van der Veen DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1501540 T. Slingerland DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
864038 W. Vellema DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1002676 A.J. Huiges DAP Onstwedde Hardingstraat 3 Onstwedde
164028 H.M. Cramers DAP Op de Diek Parklaan 28 Sittard
682006 S.A.L. Reekers DAP Oploo-Overloon Blauwstraat 7a Oploo
343026 C. Hoek DAP Oude-Tonge Langeweg 6 Oude-Tonge
999040 K. Haring DAP Oude-Tonge Langeweg 6 Oude-Tonge
1001200 R. van den Berg DAP Oude-Tonge Langeweg 6 Oude-Tonge
1103161 J. van Loon DAP Perbeemd Sint Lenaartseweg 67 Loenhout-Wuustwezel
1503827 C.A. Boer DAP Romme Zwaluw 6 Etten-Leur
704002 C.P.A.M. Romme DAP Romme Zwaluw 6 Etten-Leur
781026 A.G. Snijder DAP Snijder Gedempte Hoofddiep 29 Kerkenveld
1100118 H. Bout DAP Steenbergen Kruispoort 32-34 Steenbergen
1001430 H. Mertens DAP Steenbergen Kruispoort 32-34 Steenbergen
434004 J.M.C.A. Kievits DAP Terschelling Westerdam 12 Midsland
0999515 C.A. Bogerman DAP Texel Keesomlaan 11 Den Burg
1100196 R. de Reus-Jansen DAP Tusken Waed en Ie Popelierstrjitte 1 Stiens
1101772 K.J. Faassen-Buma DAP Tusken Waed en Ie Popelierstrjitte 1 Stiens
5024 M. Adamse DAP Tweestromenland Europaplein 121 Wijchen
1501652 H. de Praeter DAP Tweestromenland Europaplein 121 Wijchen
132016 J.T.A. Broshuis DAP Uithoorn-Aalsmeer Marijnenlaan 46 Uithoorn
44000 J.M. Beerens DAP Uithoorn-Aalsmeer Marijnenlaan 46 Uithoorn
1001769 J.A. Kas DAP Uithoorn-Aalsmeer Marijnenlaan 46 Uithoorn
1100642 J. Malda DAP V.U.G. B.V. Evertsenlaan 18 Voorthuizen
1001641 W. Roorda DAP V.U.G. B.V. Evertsenlaan 18 Voorthuizen
1103402 S. van der Raaf DAP Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
273048 H. de Graaf DAP Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
1101882 S.H. Bruil DAP Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
1500550 B. van der Heijden DAP Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
473008 H.B.T. Krabbenborg DAP Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
1500937 D. Vandevelde DAP Vandevelde CVOA Stationsstraat 118 Sijsele-Damme
1002504 A. Oudendorp DAP VoorU Bergambachterstraat 11c Schoonhoven
1001274 B.J.G. Lansink DAP Vriezenveen Wethouder Potstraat 2 Vriezenveen
1101413 V.E.M. Captein DAP Vriezenveen Wethouder Potstraat 2 Vriezenveen
108034 H.G.J. Bosman DAP Westerbork Westeinde 5 Westerbork
458008 B. van der Kolk DAP Westerbork Westeinde 5 Westerbork
1102249 J. Sonneveld DAP Westerbork Westeinde 5 Westerbork
23004 M. van Baarle DAP Zaltbommel Nieuwe Tijningen 8 Zaltbommel
710010 P.C.R. van Rossum DAP Zelhem-Halle Rundvee BV Dr. Grashuisstraat 8 Zelhem
852018 L. van Zandwijk De Crob E.T. Zoelensestraat 56- b Kapel Avezaath
1103794 P. Faassen De Crob E.T. Zoelensestraat 56- b Kapel Avezaath
330008 A.J.G. den Hertog De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1002164 M.J.W. Thieme De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1100133 T.K. Exel De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1502262 A.L.M. Peters De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1102365 W.E. Alberda De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1102631 M. van der Geest De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
1102053 I. Corbee De Groene Grensdierenartsen Heuvelse Steeg 3 Overberg
1102062 C.J. Kerkhof De Groene Grensdierenartsen Heuvelse Steeg 3 Overberg
1100589 M.L. Kuin De Groene Grensdierenartsen Heuvelse Steeg 3 Overberg
143008 W.A. Buijsse De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1001763 G.T.C. van Dinther De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1100456 W.J. ten Haaf De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
828004 W. Theuws De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1002685 F. Dinnissen De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1002401 M.F. van der Putten De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1103248 M.W.J. Nillesen De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1100604 R.N.M. van Helden De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1001390 WJC Boet De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
179824 D. Deriemaeker De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
219012 W.G. van den Ekker De Herkauwerspraktijk Obrechtstraat 2 Oss
1101079 M. Fokker De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1503252 H.H. Schipper-van Hell De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1504138 L.R.A. den Haan De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1502490 G.E. van de Kamp-van Nieuwenhuizen De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
824014 J.W. Teeuw De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1102239 A. van Woudenbergh De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1100681 A.J. Hennipman De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1100222 S.J.M. Verkleij De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
623004 F.B. Oort De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1104177 L. van Hemmen De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1002289 H.J. Boeve De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1101167 E.P. Tolhoek De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1103541 H. Bruggink De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
33002 M.W.J. Baltussen De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1503518 F.B.T. van de Poll De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1001390 WJC Boet De Peelhorst Dierenartsencentrum Meulenveldt Mill
179824 D. Deriemaeker De Peelhorst Dierenartsencentrum Meulenveldt Mill
828004 W. Theuws De Peelhorst Dierenartsencentrum Meulenveldt Mill
1001060 S.W. van Roessel DGC Oisterwijk Molenbaan 7 Oisterwijk
1103586 G.E. Prosman DGC Oisterwijk Molenbaan 7 Oisterwijk
1103324 M.B.W. van den Bosch DGC Oisterwijk Molenbaan 7 Oisterwijk
645014 C.A.M. Peeters DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
339002 P.F. Hilderink DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
188004 J.A.P.M. van Dommelen DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
1104171 J.M. Schuttenbeld DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
599008 R.J. Neutel DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
432014 A. ter Keurs DGC Winterswijk Beatrixpark 4 Winterswijk
1001091 G.J. Bom DGC Winterswijk Beatrixpark 4 Winterswijk
26056 J.E.P.F. Lohuis DGC Winterswijk Beatrixpark 4 Winterswijk
95004 L.A. Boogert DGC Winterswijk Beatrixpark 4 Winterswijk
663040 S.N. Pool Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
1000989 P. van der Molen Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
1500514 O. Boonstra Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
731006 M.G.T.H. van Schaik Dier-N-Artsen Hoogstraat 98a Oosteind
1104152 L.S. van Bijnen Dier-N-Artsen Hoogstraat 98a Oosteind
733004 B.T. Scheijgrond Dier-N-Artsen Hoogstraat 98a Oosteind
987012 L.H.T. Zijlmans Dier-N-Artsen Hoogstraat 98a Oosteind
1500938 L. Smeets Dier-N-Artsen Hoogstraat 98a Oosteind
1102367 S.E.E. Vos Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002314 M.F. Nijhof Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002719 S.J. van Laar Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002627 A. van Veenhuisen Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002276 E.J.M. van Meuleman-van Empel Dierenartsen Blokzijl Noorderkade Blokzijl
318016 K.H. Heijnen Dierenartsen Blokzijl Noorderkade Blokzijl
1102779 R. Fikse Dierenartsen Blokzijl Noorderkade Blokzijl
1100275 J.K.W. Borra Dierenartsen Borra-Trappeniers Vliedberg 25 Biggekerke
1001373 P.A. van Iren Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
188006 M. van Dommelen Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
1100643 E. Otten Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
1500188 T. van der Meer Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
126000 L.H.F. Brinkhof Dierenartsen Lochem e.o. Albert Hahnweg 74 Lochem
1001199 G.L.F. Heusinkveld Dierenartsen Lochem e.o. Albert Hahnweg 74 Lochem
645058 M.J. Peijnenburg Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
954000 H.J.H. van Wijk Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
1002711 M.F. Bertens Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
1104169 R.C.M. Klerx Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
1100638 S.F.A. Claessens Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
1102566 G.F.A. van de Ven Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
434000 J. Kiers Dierenartsen Skarsterlan Tsjukemarwei 6 Sint Nicolaasga
1100549 L.M. van Steenis Dierenartsen Skarsterlan Tsjukemarwei 6 Sint Nicolaasga
317018 B.H. van der Heide Dierenartsen Skarsterlan Tsjukemarwei 6 Sint Nicolaasga
659002 W. Poelma Dierenartsen Vroomshoop Azielaan Vroomshoop
15020 J.C. Anema Dierenartsen Westwoud-Wognum Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1002546 J.J. Vrolijk Dierenartsen Westwoud-Wognum Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1002106 Y.A. van der Hall Dierenartsen Westwoud-Wognum Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1504422 A. Kop Dierenartsen Westwoud-Wognum Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1000820 B.J.E. Berg Dierenartsen Westwoud-Wognum Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1103281 T.J.M. van Aken Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
839060 C.H.M. Voogd - van Toor Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
1104179 S.B. van Bochove Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
1100694 H.J.N. Stokman Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
1002406 E.H. van Niejenhuis Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
672004 G.A.M. Pronk Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
731022 J.G. van Schaik Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
552026 G.W. Meerema Dierenartsengroep Rivierenland Rijksstraatweg 55 Meteren
1100142 J.Th.H. Hetterschijt Dierenartsenpraktijk Boxmeer 't Leucker 2 Boxmeer
1100409 M.C.E. Janssen Dierenartsenpraktijk Boxmeer 't Leucker 2 Boxmeer
242056 E. Folmer Dierenartsenpraktijk de Waard Kerkstraat 33a Bleskensgraaf
1502618 M.J. Smit Dierenartsenpraktijk De Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
1501863 T.J. Soer Dierenartsenpraktijk De Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
667002 T. Postma Dierenartsenpraktijk De Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
1001283 M.L. Nijenhuis Dierenartsenpraktijk Leek Auwemalaan 1a Tolbert
961000 J.K. Windt Dierenartsenpraktijk Roden Ceintuurbaan Noord 105d Roden
349000 G.P. Hofland Dierenartsenpraktijk Vries Asserstraat 29 Vries
388034 G.J.H. Jansen Dierenartspraktijk Wenters Gasthuisstraat 19 Winterswijk
999333 M. Vree Dierenartspraktijk Wenters Gasthuisstraat 19 Winterswijk
329004 J.TH.M. Hermens Dierengezondheidscentrum Weemelanden-Twenterand Koningsweg 22 Vriezenveen
1101057 S.J.M. van der Burg Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
0999483 R.T.J. van Nesselrooij Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
315010 S.P. Heemskerk Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
1102697 H.J. Brouwer Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
1502175 T.J. Wolswinkel Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
1500758 M. Lansbergen Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
228016 A.A.J.M. van Erp Dierenkliniek Bladel Sniederslaan 76 Bladel
1001408 M.P.V. de Waard Dierenkliniek Brielle Amer 15 Brielle
1502926 L.J. Rispens Dierenkliniek Buitenwoel Buitenwoelkade 2 Veendam
728052 S.J. van der Sar Dierenkliniek De Hitsert Gravin Sabinastraat 40 Zuid-Beijerland
1002111 M.B. Tesselaar Dierenkliniek De Kempen Mr. Pankenstraat 9 Bergeijk
1501883 M.M.C. Loeff Dierenkliniek De Kempen Mr. Pankenstraat 9 Bergeijk
949006 J.A.J.M. Widlak Dierenkliniek De Kempen Mr. Pankenstraat 9 Bergeijk
1102630 E.M. Bax Dierenkliniek De Kempen Mr. Pankenstraat 9 Bergeijk
1100206 M.P.B. Schepers Dierenkliniek Den Ham Daarleseweg 10 Den Ham
441020 H. Kleinjan Dierenkliniek Den Ham Daarleseweg 10 Den Ham
1002121 B.L. Lohman Dierenkliniek Dennenoord Hapertseweg 9a Duizel
497012 F. Lamberts Dierenkliniek Dennenoord Hapertseweg 9a Duizel
1103692 S. Malda Dierenkliniek Deventer Smeenkhof Deventer
424028 A.C.M. van Heuven-van Kats Dierenkliniek Deventer Smeenkhof Deventer
1001517 E. van der Mik Dierenkliniek Deventer Smeenkhof Deventer
1101099 R. Kempener Dierenkliniek Deventer Smeenkhof Deventer
1002500 M.G.G. Mullaert Dierenkliniek IJzendijke Minnepoortstraat 14 IJzendijke
889008 F.H.M. van de Vijver Dierenkliniek IJzendijke Minnepoortstraat 14 IJzendijke
1000838 B.J.M. Jansen Dierenkliniek Meerkerk Bazeldijk 18 Meerkerk
1100351 B.A. van Deuren Dierenkliniek Meerkerk Bazeldijk 18 Meerkerk
1503471 M.A.P. van Mil Dierenkliniek Meerkerk Bazeldijk 18 Meerkerk
80034 H.J. Boer Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1504367 H. Teschke Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1002464 W.J. Gorissen Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
0999027 M.V.C. Overvliet Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1000810 H. Schuurman Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1504584 F.W. Urban Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1000793 J.W. Haverkate Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1500228 A.J. Egbertsen-Holland Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1103570 M.N. Donselaar Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
816026 M.S.H. Sturkenboom Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
598002 C.J.H. Neijenhuis Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1001346 A.D.J. Trappenburg Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1101129 T.H. de Pater Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1501719 F. van de Meulengraaf Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
641006 J.M. Parlevliet Faculteit Utrecht Utrecht
1001466 C. Korsten GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1002269 M. de Bont GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
273014 F. de Graaf GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1001069 E.B. Toxopeus GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1101158 F. van der Sluis GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1100195 E.A. Raven GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
715000 H.W. van Ruitenbeek GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1101179 M.K. Warringa Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1502724 V. Perney Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1100331 L.P.A. Kalis Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1503891 T.D. van Giessen Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1102282 K. Verbist Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1001239 H. Groenendaal Groepspraktijk D.A. Barneveld- Kootwijkerbroek-Harskamp De Driest Barneveld
1001601 J. Ritsema Groepspraktijk D.A. Barneveld- Kootwijkerbroek-Harskamp De Driest Barneveld
291040 E. de Haan Groepspraktijk D.A. Barneveld- Kootwijkerbroek-Harskamp De Driest Barneveld
1104042 J.J. Verweij Groepspraktijk D.A. Barneveld- Kootwijkerbroek-Harskamp De Driest Barneveld
1502926 L.J. Rispens Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
710030 A.M. Zuiderveen-Rossing Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
1002506 R.B.G. Pegge Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
309010 M.H. Doornbos-Hartman Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
124044 W.A. Breukers Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
1100185 M. Pabon Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
42006 A. Beekhuis Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
1102632 M.J.H.A. Idink Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
1502982 R. Peters Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1104186 L.C.A.M. Bastiaansen Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1001817 B.F.A. Stans Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1502677 L.J.I. Moons Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1001714 P. Vermoesen Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1102292 M. Parasyri Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1001335 R.F. Borgerink Markgraven Dierenartsen Almeloseweg 169 Harbrinkhoek
1102147 M. van der Laag Markgraven Dierenartsen Almeloseweg 169 Harbrinkhoek
220006 O. Elberink Markgraven Dierenartsen Almeloseweg 169 Harbrinkhoek
1001011 P. Nysen Nysen Segeren Dierenartsen Smederijstraat Baarle Nassau
1500044 K.R. Bleeker Oostermoer Dierenartsen Brink 15 Gieten
956004 G. Wille Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
1002321 R.S.M. Schenk Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
1002537 J.P. Uiterwaal Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
1002018 J. Mol Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
1002658 S. Maas Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
297022 F.H.J. van Hagen Slingeland Dierenartsen Guldenweg 3 Varsseveld
1104189 M. van de Pol ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002576 T.S. van Gasteren ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1102380 P.M. Kirkels ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
786002 R. Sorgedrager ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002515 E. Krattley - Roodenburg ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1101423 M.A. de Rooij ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1502284 A.F. Verleun ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
318048 M.G. van der Heijden ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002325 D.C. Speksnijder ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1101529 L.S. Grezel ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002565 G.W. de Heer ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002625 J.G.T. Segeren ULP Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
637022 D.M. Overgoor-Swarte Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1001739 J.D. Boer Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
202000 R.P.T. Duijn Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1502307 J.C. van Schaik Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1000755 H.W. Breunissen Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1002604 L. Stam Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1001404 M.J.C van den Heuvel - Uijttewaal Van den Heuvel-Uijttewaal Herenweg 1 Cadzand
1100682 J.P. Saris Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
951000 M.J.J. Wiering Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
935000 J.C.M. van Wees Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
933004 J.S. van der Weele Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
517052 L.C. van Lieshout Van Lieshout Animal Health Reutummerweg 58 Haarle
1500695 P. Holzhauer Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1100323 G. Hofste Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1103232 A. Mulder-Dotinga Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1103327 M.G.M. Wolbers Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1002675 E.J. de Boer Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
999595 P.A. de Weerd Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1501760 H.M.A. Kooman Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
604114 E. Nijenhuis Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
476004 G.J.J. Kreike Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
553006 A.J.M. Meesters Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
1103386 L.M.E. van Exsel Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
100000 J.W. Borgers Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
857004 T.E. Veenstra-Meijering Veenstra-Meijering Haarsterweg 34 Marum
1102564 J.W. Kromhout Veterinair Centrum Genemuiden Langestraat 109 Genemuiden
34032 P. van Baren Veterinair Centrum Genemuiden Langestraat 109 Genemuiden
1104006 S.J.G. Frenken Veterinair Centrum Someren Slievenstraat 16 Someren
1103781 I. Siemons Veterinair Centrum Someren Slievenstraat 16 Someren
1000868 J.D.H. van Lier Veterinair Centrum Someren Slievenstraat 16 Someren
933004 J.S. van der Weele Veterinaire Consultancy en Service Cow ProFit Middenweg 97 Middenbeemster
1501034 F. de Munck WB Dierenartsen Concordialaan 2 Etten-Leur
891000 E.B. Visser WB Dierenartsen Concordialaan 2 Etten-Leur