IKM Register

Register van IKM geregistreerde dierenartsen en dierenartspraktijken. Sorteer per kolom door op de kolomnaam te klikken.
UDN Voorletters Tussenvoegsel Achternaam Dierenartspraktijk Straat Plaats
WK Dierenarts WK Praktijk
285016 N. Groot Nibbelink Veterinair Centrum Someren Slievenstraat 16 Someren
1002276 E.J.M. van Meuleman-van Empel Veterinair Centrum Langestraat 109 Genemuiden
1102564 J.W. Kromhout Veterinair Centrum Langestraat 109 Genemuiden
100000 J.W. Borgers Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
553006 A.J.M. Meesters Vee & Arts veterinaire diensten Oude Moerstraatsebaan Bergen op Zoom
1103232 A. Dotinga Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1100323 G. Hofste Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1002675 E.J. de Boer Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1103327 M.G.M. Wolbers Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
604114 E. Nijenhuis Van Stad tot Wad Dierenartsen Wijmersweg 13 Loppersum
1100682 J.P. Saris Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
935000 J.C.M. van Wees Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
951000 M.J.J. Wiering Van Duin tot Dijk Dierenartsen Corsolaan 13 Winkel
1000755 H.W. Breunissen Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
202000 R.P.T. Duijn Vallei & Wetering Dierenartsen Utrechtseweg 4B Renswoude
1102380 P.M. Kirkels U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
786002 R. Sorgedrager U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1101423 M.A. de Rooij U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1101529 L.S. Grezel U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002565 G.W. de Heer U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002576 T.S. van Gasteren U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002625 J.G.T. Segeren U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002515 E. Krattley - Roodenburg U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
318048 M.G. van der Heijden U.L.P. Westelijk Weidegebied Reijerscopse Overgang 1 Harmelen
1002658 S. Maas Slingeland Dierenartsen Berkenlaan 55 Silvolde
1002018 J. Mol Slingeland Dierenartsen Berkenlaan 55 Silvolde
1002321 R.S.M. Schenk Slingeland Dierenartsen Berkenlaan 55 Silvolde
1001011 P. Nysen Nysen Segeren Dierenartsen Smederijstraat Baarle Nassau
820008 J.M. Swinkels MSD Animal Health Postbus 31 Boxmeer
485012 H. Kuijk MSD Animal Health Wim de Korverstraat 35 Boxmeer
1001755 P.A.A. Penterman MSD Animal Health Postbus 31 Boxmeer
1001335 R.F. Borgerink Markgraven Dierenartsen Almeloseweg 169 Harbrinkhoek
220006 O. Elberink Markgraven Dierenartsen Almeloseweg 169 Harbrinkhoek
1102630 E.M. Bax Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
455048 J. Kok Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
1001714 P. Vermoesen Lintjeshof Runderen BV Pannenweg Nederweert
124044 W.A. Breukers Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
1100185 M. Pabon Lingehoeve Diergeneeskunde Veldstraat 3- a Lienden
362000 G.A. Hooijer H3 Consultancy Erasmuslaan 50 Zeist
1002506 R.B.G. Pegge Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
309010 M.H. Doornbos-Hartman Groningerland Dierenartsen Stationsstraat 6 Appingedam
1001601 J. Ritsema Groepspraktijk D.A. Barneveld- Kootwijkerbroek-Harskamp De Driest Barneveld
1102282 K. Verbist Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1100331 L.P.A. Kalis Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1101179 M.K. Warringa Glas Diergeneeskunde B.V. Ten Darperweg Diever
1001466 C. Korsten GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1002269 M. de Bont GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1100195 E.A. Raven GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
1001069 E.B. Toxopeus GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
715000 H.W. van Ruitenbeek GELRE Dierenartsen Buitenschans 49 Groenlo
778020 D. Smits GD Diergezondheid Postbus 9 Deventer
496002 J. het Lam GD Diergezondheid Postbus 9 Deventer
1001349 S. Carp - van Dijken GD Diergezondheid Postbus 9 Deventer
1000984 H.W.F. Waldeck GD Diergezondheid Postbus 9 Deventer
1103609 E.E.C. Strous Faculteit Utrecht Utrecht
650002 J. Peutz Diergeneeskundigcentrum Paterswoldseweg 306 Groningen
816026 M.S.H. Sturkenboom Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1001346 A.D.J. Trappenburg Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
999588 L. Smeele Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1103570 M.N. Donselaar Dierenzorggroep Lek en Linge Buitenlandpoort 3 Vianen
1500228 A.J. Egbertsen-Holland Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1002464 W.J. Gorissen Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1000810 H. Schuurman Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1001445 R. Tigchelaar Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1000793 J.W. Haverkate Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1103291 G.H.H. Blankenvoorde Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
1101010 E. Middeldorp Dierenkliniek Vechtdal Ommerweg 3a Heemserveen
728052 S.J. van der Sar Dierenkliniek De Hitsert Gravin Sabinastraat 40 Zuid-Beijerland
322036 T.R. Hendriks Dierenkliniek Brielle Amer 15 Brielle
1001408 M.P.V. de Waard Dierenkliniek Brielle Amer 15 Brielle
315010 S.P. Heemskerk Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
1500758 M. Lansbergen Dierenkliniek Benschop-Oudewater Benedeneind Zuidzijde Benschop
476004 G.J.J. Kreike Dierenhospitaal Visdonk Visdonkseweg 2 Roosendaal
349000 G.P. Hofland Dierenartsenpraktijk Vries Asserstraat 29 Vries
1001283 M.L. Nijenhuis Dierenartsenpraktijk Leek Auwemalaan 1a Tolbert
1100409 M.C.E. Janssen Dierenartsenpraktijk Boxmeer 't Leucker 2 Boxmeer
659002 W. Poelma Dierenartsen Vroomshoop Azielaan Vroomshoop
434000 J. Kiers Dierenartsen Skarsterlan Tsjukemarwei 6 Sint Nicolaasga
317018 B.H. van der Heide Dierenartsen Skarsterlan Tsjukemarwei 6 Sint Nicolaasga
1100638 S.F.A. Claessens Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
1001404 M.J. van den Heuvel - Uijttewaal Dierenartsen Midden Brabant Beekseweg Diessen
126000 L.H.F. Brinkhof Dierenartsen Lochem e.o. Albert Hahnweg 74 Lochem
1100643 E. Otten Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
1001373 P.A. van Iren Dierenartsen Heerenveen Roerdomplaan 1 Heerenveen
318016 K.H. Heijnen Dierenartsen Blokzijl Noorderkade Blokzijl
1002627 A. van Veenhuisen Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002314 M.F. Nijhof Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1002719 S.J. van Laar Dierenartsen AnimalCare Goedereede 3 Harderwijk
1500938 L. Smeets Dier-N-Artsen Eerste Zeine  112 Waalwijk
733004 B.T. Scheijgrond Dier-N-Artsen Eerste Zeine  112 Waalwijk
663040 S.N. Pool Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
1000989 P. van der Molen Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
499008 B Landman Dier en Arts Leeuwarden Goutumerdyk 77 Goutum
95004 L.A. Boogert DGC Winterswijk Beatrixpark 4 Winterswijk
645014 C.A.M. Peeters DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
339002 P.F. Hilderink DGC Twente Almelosestraat 46 Wierden
1001060 S.W. van Roessel DGC Oisterwijk Molenbaan 7 Oisterwijk
179824 D. Deriemaeker De Peelhorst Dierenartsencentrum Meulenveldt Mill
828004 W. Theuws De Peelhorst Dierenartsencentrum Meulenveldt Mill
1002289 H.J. Boeve De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1100222 S.J.M. Verkleij De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
623004 F.B. Oort De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
33002 M.W.J. Baltussen De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1101167 E.P. Tolhoek De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1103541 H. Bruggink De Nieuwe Hanze Europa-Allee 2 Kampen
1002112 B. Arns De Klomp Dierenartsen De Klomp 4 De Klomp
1102053 I. Corbee De Groene Grensdierenartsen Heuvelse Steeg 3 Overberg
1100589 M.L. Kuin De Groene Grensdierenartsen Heuvelse Steeg 3 Overberg
1100133 T.K. Exel De Graafschap Dierenartsen J.F. Oltmansstraat 3a Steenderen
852018 L. van Zandwijk De Crob E.T. Zoelensestraat 56- b Kapel Avezaath
1103794 P. Faassen De Crob E.T. Zoelensestraat 56- b Kapel Avezaath
710010 P.C.R. van Rossum DAP Zelhem-Halle Rundvee BV Dr. Grashuisstraat 8 Zelhem
108034 H.G.J. Bosman DAP Westerbork Westeinde 5 Westerbork
458008 B. van der Kolk DAP Westerbork Westeinde 5 Westerbork
1002504 A. Oudendorp DAP VoorU Bergambachterstraat 11c Schoonhoven
1001769 J.A. Kas DAP Uithoorn-Aalsmeer Marijnenlaan 46 Uithoorn
1500006 M. van Dullemen DAP Uithoorn-Aalsmeer Marijnenlaan 46 Uithoorn
80014 G. de Boer DAP Tusken Waed en Ie Popelierstrjitte 1 Stiens
0999515 C.A. Bogerman DAP Texel Keesomlaan 11 Den Burg
1103148 E. Dijkstra DAP Texel Keesomlaan 11 Den Burg
781026 A.G. Snijder DAP Snijder Gedempte Hoofddiep 29 Kerkenveld
704002 C.P.A.M. Romme DAP Romme Zwaluw 6 Etten-Leur
1100221 G.G.M. Verhoef DAP Oude-Tonge Langeweg 6 Oude-Tonge
682006 S.A.L. Reekers DAP Oploo-Overloon Blauwstraat 7a Oploo
864038 W. Vellema DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1501540 T. Slingerland DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1100304 G.J. Veerbeek-van der Veen DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1101384 M. Bruinsma DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
1101843 E.T. Gijsberts-Navis DAP Noordoostpolder Bedrijfsweg 92 Emmeloord
369862 J.M. Houwing DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
86004 H.G. Boerhave DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1001849 M. Terpstra DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1100174 K.P. Mulder DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
961000 J.K. Windt DAP Noord West Groningen Lombok 27 Winsum
1002120 C.P.M. Langerwerf DAP Langerwerf Provinciale weg 75 Oosteind
1100575 W. Bosma DAP Hardegarijp Westeromwei 71 Hardegarijp
1101916 N. van der Wilt DAP Gorter Lange Wetering 52 Nederhorst den Berg
1002334 M.E. Volkering DAP Gorter Lange Wetering 52 Nederhorst den Berg
1000839 F. Hoogervorst DAP Enschede Brinkstraat 236 Enschede
1001103 A.M. van Aarle DAP de Meierij Kortestraat 1 Sint Oedenrode
80008 A. Boer DAP De Hespelaar Stelvenseweg 1 Den Hout
554090 J.H. Meijer DAP De Hagmolen Hagmolenweg 13a Hof van Twente
1002399 I. Gillis DAP De Grensstreek BV Ambachtsweg 5x Bladel
0999036 D.A. van Bennekom DAP De Eenhoorn Ommelsveld 25 Asten
984014 J. van der Zee DAP Beetsterzwaag Molenlaan 8 Beetsterzwaag
803004 B.A. Steltenpool DAP Bas Steltenpool Bronsweg 32 Lelystad
585016 O.R.X.M Movig DAC ZuidOost Griffier Corstensstraat 6 Gemert
1101168 H. Veenstra D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
25008 J.A.M. Baerveldt D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1102378 F.M. Postma D.K. Wolvega Grindweg 130 Wolvega
1002669 V. van der Sluijs D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
1100249 B. Laning D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
426008 J. Keizer D.K. Ommen Baron Bentinckstraat 2 Ommen
1002404 G.E. Folmer D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
862014 H.P.D. Veldhuis D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
375002 L.J.J. Hulshof D.K. Oldenzaal-Losser Hengelosestraat  58 Oldenzaal
1101953 G. Spijksma D.K. Noord-Nederland Aquapark Veendam
1100351 B.A. van Deuren D.K. Meerkerk Bazeldijk 36 Meerkerk
1000838 B.J.M. Jansen D.K. Meerkerk Bazeldijk 36 Meerkerk
832010 B.G. Tillema D.K. Marum-Grootegast Hoornweg 60 Marum
626002 A.J. Oostindjer D.K. Marum-Grootegast Hoornweg 60 Marum
1502320 M.A. Wondergem D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
316004 B. van Hees D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
693016 R.H.D. van Riel D.K. Heusden en Altena Heesbeenseweg 1 Heesbeen
999500 C.A. Pellikaan D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
121000 C. Breedijk D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
1101875 J.J.M. van Duijnhoven D.K. Het Liesvelt Energieweg 32 Groot Ammers
653002 A.M. Pijs D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1104111 E. Roerink D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1001412 J.J.M. Bierens D.K. Hellendoorn-Nijverdal Ommerweg 54 Hellendoorn
1103692 S. Malda D.K. Deventer BV Smeenkhof Deventer
424028 A.C.M. van Heuven-van Kats D.K. Deventer BV Smeenkhof Deventer
1100206 M.P.B. Schepers D.K. Den Ham Daarleseweg 10 Den Ham
753002 J. Ramaker-Schutte D.K. Den Ham Daarleseweg 10 Den Ham
1103305 A. Kist D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
1102202 W. Wesselingh D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
1100471 K. Beuving D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
604030 H.A.E. Nij Bijvank D.K. De Woldberg Kaasweg 2 Steenwijk
817002 R.D. Sumter D.K. De Vossenbrink Vossenbrinkweg 1- h Delden
1002622 A.H.G. van Bussel D.K. De Vijf Heuvels Spelleweg 12 Markelo
924000 H.W. Wagenaar D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
1002451 F.G. van Eijk D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
426004 P.H.J. Kemna D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
123469 S.P. Breukelman D.K. De Delta Foppenpolder 1 Maasland
173008 C.W. Davidse D.K. Davidse Apollostraat 23 Hardinxveld Giessendam
371016 C. Huetink D.K. 't Leijdal Ulicotenseweg Chaam
155010 J.P.C. Caron D.K. 't Leijdal Ulicotenseweg 32 Chaam
1002235 B.W.H. Geurts D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1103259 S.A.G. Hoogeveen D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1001316 P.J.P. Beurskens D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1103304 J. Huiting D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1001474 A.W. Roest D.K. 't Leidse Land Hermelijnvlinder 36 Leiden
1001439 M.J.W. Rijnders D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1001898 R.R. Everts D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
945030 K.J. Westerman D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1100135 M. Groenevelt D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
317000 G. Hegen D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
278927 B. van de Griend D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
1100484 A.G. Dol D.G.C. Zuid-Oost Drenthe Zetelveenweg 6 Sleen
423004 L.H. Karstanje D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
1002234 B.W.M. Gerrits D.G.C. Midden Salland Burg. Kerssemakersstraat 48 Raalte
819006 W. Swierstra D.G.C. Greidhoeke Tjerkwerderweg 3-  a Bolsward
441006 A.P. Kleinjan D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
596024 R.A. Nederlof D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1002031 C.A.G. Gommans D.G.C. Dalfsen Van Ittersumstraat 1 Dalfsen
1100171 M.B.R. Meenks D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
957012 B. Willemsen D.G.C. Boven-Veluwe Rondweg 78 Wezep
966004 E. de With D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
1101303 W.A. Schaap D.G.C. Bekenland Geesterseweg  16 Gelselaar
1002401 M.F. van der Putten D.C. De Overlaet Obrechtstraat 2 Oss
1001763 G.T.C. van Dinther D.C. De Overlaet Obrechtstraat 2 Oss
1101750 A.G. Smit D.C. Ceres Noordervaart 166 Stompetoren
1100178 M. van den Haak-Nuyens D.C. Ceres Noordervaart 166 Stompetoren
640008 W.G. de Pagter D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1001855 J.T. Bisperink D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1101905 T. Boschma D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1001154 M. Verkleij D.A.P. Zwolle Zwartewaterland Burgemeester Malcorpslaan 1 Hasselt
1102333 M.P. Postma D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1002030 G. Molema-Geertsema D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1101172 E. Veldman D.A.P. Zuidwest-Drenthe Lepelaar 70 Meppel
1002503 K.J. Oosterhuis D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
1101063 A.G.M. van Diepen D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
706000 J.H. Roorda D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
45010 M.L. Beiboer D.A.P. Zuidhorn Wilhelminalaan 7 Zuidhorn
1000820 B.J.E. Berg D.A.P. Westwoud Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1002546 J.J. Vrolijk D.A.P. Westwoud Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
1002106 Y.A. van der Hall D.A.P. Westwoud Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
15020 J.C. Anema D.A.P. Westwoud Dr. Nuijensstraat 67 Westwoud
731022 J.G. van Schaik D.A.P. West-Betuwe Rijksstraatweg 55 Meteren
1103281 T.J.M. van Aken D.A.P. West-Betuwe Rijksstraatweg 55 Meteren
552026 G.W. Meerema D.A.P. West-Betuwe Rijksstraatweg 55 Meteren
1002406 E.H. van Niejenhuis D.A.P. West-Betuwe Rijksstraatweg 55 Meteren
508000 S. van Leeuwen D.A.P. Warmenhuizen e.o. Debbemeerweg 35 Warmenhuizen
283052 N. Groot D.A.P. van Waard tot Klif - Workum Trekwei 11- a Workum
1001676 R.D. Junte D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
1002417 W. de Vries D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
911008 A.D. de Vries D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
1500809 M.H. Visser D.A.P. Van Waard tot Klif - Koudum Dammenseweg 18- c Koudum
473008 H.B.T. Krabbenborg D.A.P. Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
273048 H. de Graaf D.A.P. Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
754014 R.G.A. Schuurmans D.A.P. Vaassen e.o. Laan van Fasna 18 Vaassen
1001641 W. Roorda D.A.P. V.U.G. B.V. Evertsenlaan 18 Voorthuizen
1100642 J. Malda D.A.P. V.U.G. B.V. Evertsenlaan 18 Voorthuizen
999589 T.A. Roest D.A.P. Tusken Diken en Feanen Lytsewei  30- a Drogeham
701024 T.F. Roest D.A.P. Tusken Diken en Feanen Lytsewei  30- a Drogeham
21020 B.A.M. Austie D.A.P. Tubbergen Oldenzaalseweg 21 Tubbergen
1103241 L. Gooijer D.A.P. Spierdijk Obdam Zuidspierdijkerweg 47 Spierdijk
738014 A.J. Schipper D.A.P. Spierdijk Obdam Zuidspierdijkerweg 47 Spierdijk
327008 I.M. Hens D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
1101181 R. Wester D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
1001400 A.M.A. Osinga D.A.P. Sneek Edisonstraat 4 Sneek
299036 S. Hakkesteegt D.A.P. Schagen Zijperweg 11 Schagen
758046 C. Selles D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
704008 K.P. Rooda D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
1100279 D.A. Keekstra D.A.P. Salland Pr. Marijkelaan 34 Slagharen
780010 G. de Snaijer D.A.P. Reijanshof Konijnendijk 5 Geervliet
305000 H. Harders D.A.P. Peize Hoofdstraat 9 Peize
465012 C.A.F. Koorevaar D.A.P. Ottoland B 120  Ottoland
1101413 V.E.M. Captein D.A.P. Oosteinde Oosteinde 164 Vriezenveen
1001274 B.J.G. Lansink D.A.P. Oosteinde Oosteinde 164 Vriezenveen
665010 E. Post D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
1001840 L. Stutterheim D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
230074 G. Esselink D.A.P. Olst-Wijhe J. Hooglandstraat 4 Olst
44002 J.A.M. van Beers D.A.P. Norg Asserstraat Norg
419008 F.Y. Kampen D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
120014 C.R. Brattinga D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
1001409 M.M. Aalders D.A.P. Noord-West Friesland Het Want 4 Franeker
1000798 M.P. Lowik D.A.P. Noord-Oost-Twente Hanzeweg 6 Denekamp
1101808 N. Brons D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
400006 K.W. Jobse D.A.P. Nijkerk Wellensiek Holkerweg  52 Nijkerk
1001026 P.A.M. Witte D.A.P. Monnickendam Jan Nieuwenhuijzenlaan 12-  a Monnickendam
788012 A.H. Spaans D.A.P. Midden Nederland Garderbroekerweg 131- a Kootwijkerbroek
474014 R.J. Kramer D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
471000 M. Kouffeld D.A.P. Mid-Fryslân Hopmanshof 1 Akkrum
1001689 H.L. Soede D.A.P. Lopikerwaard Wielsekade Lopik
1104190 S.E. Prins D.A.P. Landsmeer Dorpsstraat Landsmeer
1001790 R.A. Verkuyl D.A.P. Landsmeer Dorpsstraat Landsmeer
1100694 H.J.N. Stokman D.A.P. Krommerijnstreek Pothuizerweg 9 - a Schalkwijk
1104179 S.B. van Bochove D.A.P. Krommerijnstreek Pothuizerweg 9 - a Schalkwijk
672004 G.A.M. Pronk D.A.P. Krommerijnstreek Pothuizerweg 9 - a Schalkwijk
291022 R. de Haan D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
1000859 E. Bosman D.A.P. Kollum-Buitenpost W. Loreweg 3- b Kollum
146000 C. van de Bunt D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
1002230 M.A. Dolk D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
1100208 A.T.W. Schumacher D.A.P. Kennemerland Oosterweg 30 Bergen
214020 H. Ebbinge D.A.P. It Griene Hert Postbus Witmarsum
783006 D. Soede D.A.P. It Griene Hert Postbus Witmarsum
156026 J.R. ten Cate D.A.P. It Griene Hert Postbus Witmarsum
860006 B.G. Veerkamp D.A.P. IJmond Noord Raadhuisplein 7 Castricum
1001910 A.J. Boersema-Kramer D.A.P. IJmond Noord Raadhuisplein 7 Castricum
307006 W. Harrewijn D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
966006 H.J. With D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
424000 R.J.P. Kauffmann D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
1101038 M.G. van den Berg D.A.P. Hoogeveen De Weide 2-  a Hoogeveen
1002436 M. Boender D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
363002 L.J.P. Hoornick D.A.P. Haaksbergen Tolstraat 12 Haaksbergen
1002635 J.C.M. Kosters D.A.P. Groesbeek e.o. Heumensebaan 23 Groesbeek
731002 J.J.M. van Schaik D.A.P. Groesbeek e.o. Heumensebaan 23 Groesbeek
1100201 A.J. van Rossum D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
999414 J.W. Voortman D.A.P. Goor BV Spechthorstweg 2 Goor
68042 C. van der Bijl D.A.P. Geesteren Langeveenseweg Geesteren OV
853020 H.S. Groenestein-van Veen D.A.P. Gaasterland Herman Gorterstraat 12 Balk
89000 A. Bogtstra D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1001468 M.L. Krediet-Kramer D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1002645 J.F.M. Mulder D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
903010 B.J.J. ten Voorde D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
857002 A.E. Veenkamp-van Reen D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
1101548 J.S den Hartogh D.A.P. Flevoland Gildenveld 76 Zeewolde
322010 H.A.M. Hendriks D.A.P. Ell Hoogstraat 7 Ell
831020 C.A. Tiemens D.A.P. Dwingeloo Brink 12 Dwingeloo
217000 P.J.M. Egberink D.A.P. Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
954018 M.A. van Wijck D.A.P. Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1101065 M. van Dijk D.A.P. Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1002644 E. Kelderman D.A.P. Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
1002457 Y.K. Fokkema D.A.P. Dokkum Hogedijken 106 Dokkum
558000 G.H. Mensen D.A.P. Deil Boonakkerweg  3 Deil
530038 M.Y. Lubberink D.A.P. de Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
667002 T. Postma D.A.P. de Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
1002665 C.C. Willemse D.A.P. de Wolden Hoogeveenseweg 1 Zuidwolde
242056 E. Folmer D.A.P. de Waard Abbekesdoel 34- a Bleskensgraaf
946014 H.M.J.M van de Wetering D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
734006 V.J.P. Schellekens D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1002355 J.S.C. Boersema D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1000791 T.L.M. Boon D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1002312 M.M. Meijers D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
1502573 B.J. Barreveld D.A.P. De Rijp Schoener 2 De Rijp
320004 J.J. Helder D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1002538 W.T. Venis D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1100480 C.W.H. de Gouw-Dekkers D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
507058 P.E. de Leeuw D.A.P. de Lekstreek Ambachtsweg 2 Giessenburg
1103197 F.R. de Bruijn D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1103637 L. Verhulst D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1100552 E. Hamersma D.A.P. De Driehoek Zutphenseweg 50 Klarenbeek
1501665 M. Reitsma D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
306006 J. Harkema D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
1001240 P.B. Feenstra D.A.P. Bolsward Broereplein 1 Bolsward
1002687 W.D. Spiele D.A.P. Boerskotten Thijlaan 6 Oldenzaal
133006 E.A. Brouwers D.A.P. Berghem Julianastraat 27 Berghem
1102861 T. Sinnige D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1001711 B.H. Hietberg D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1102249 J. Sonneveld D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
273058 L.J. de Graaf D.A.P. Beilen Eursingerweg  10 Beilen
1102763 D. Post D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
283062 M.W. de Groot D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
174630 E.A.M. le Feber-Dekker D.A.P. Amstel, Vecht en Venen Herenweg 129 Vinkeveen
1001960 E. Coppens-Vrieze D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
510028 J.T. van der Leij D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
0999331 S.M. van Winkel - Versteegen D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
1100187 M. Standaart-Pannekoek D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
469000 P. Kortmann D.A.P 't Groene Hart Akerboomseweg  23 Zwammerdam
891000 E.B. Visser D.A.G. West-Brabant Concordialaan 2 Etten-Leur
1500896 S.R. Groothuis D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
1020 R. van den Aakster D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
1001143 J.C. Harkema D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
617010 E.J. Offerhaus D.A.C. Zutphen - Laren Rengersweg 2- a Laren
1100106 K.C. van den Berg D.A.C. Staphorst, IJhorst, Rouveen Achthoevenweg  10 Staphorst
1001475 H.J. Seinen D.A.C. Staphorst, IJhorst, Rouveen Achthoevenweg  10 Staphorst
1001794 A.M. Nijzink D.A.C. Staphorst, IJhorst, Rouveen Achthoevenweg  10 Staphorst
754012 F.W.L. Schuurmans D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1002536 K. Uil D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
1102854 T. Brands D.A.C. Reduzum-Grou Oedsmawei 13 Grou
623020 B.D. Oostenbrug D.A.C. Overschelde Oude Domburgseweg  33- a Oostkapelle
586004 F. Mulder D.A.C. Oosterwolde Venekoterweg 40 Oosterwolde
759002 P. Siderius D.A.C. Oosterwolde Venekoterweg 40 Oosterwolde
656042 S.J. Plekkenpol D.A.C. Oosterwolde Venekoterweg 40 Oosterwolde
774052 S.J. Smit D.A.C. Oosterwolde Venekoterweg 40 Oosterwolde
643002 P.B. Paternotte D.A.C. Noordwolde Hoofdstraat-Oost 47- a Noordwolde
1100494 M.M. van 't Klooster-ten Have D.A.C. Noordwolde Hoofdstraat-Oost 47- a Noordwolde
1001733 W. Veenstra D.A.C. Noordwolde Hoofdstraat-Oost 47- a Noordwolde
1102379 J. Maat D.A.C. Noordwolde Hoofdstraat-Oost 47- a Noordwolde
1024 C. van Aaken D.A.C. Maas en Niers Jeroen Boschstraat Bergen
1002116 B.F. Gall D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
1103651 J. J. Schellens D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
760000 J.T. Siebinga D.A.C. Gorredijk De Klok 22 Gorredijk
1002564 A.G. Douma D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1002586 J.F. Rietman D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1102240 M. Andringa D.A.C. Balkbrug- Nieuwleusen Zwolseweg 1 Balkbrug
1100137 W. den Hartog Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
985002 A.C. de Zeeuw Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1500794 D. van Veldhuizen Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1001982 J. Jacobi Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1001978 G.J. van Embden Crimpenerwaert Dierenartsen Burg. v.d. Willigenstraat 10- a Lekkerkerk
1001539 J.W. Slaa Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
265014 M.A.H.W. Glas Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
1001750 F.E. Berg Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
80002 H.J. de Boer Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
535000 M.L.G. Luijben Arts & Dier Hoofdweg 26 a Klijndijk
1001061 M.G.S. Mensink Agropraktijk Spoorallee 24 Duiven
1100297 E. Oenema Agropraktijk Spoorallee 24 Duiven
1000997 S. Vrielink AgriVets Rundveedierenartsen Bouwhuisweg 1 Laren
101185 R. Francois Aeres Hogeschool Dronten De Drieslag 4 Dronten
673118 R. Pulskens AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1002283 B.W.P.M. van Alphen AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
439004 M.H.A. van Kleef AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
500002 D. de Lange AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
0999080 P.F.C. Nuytten AdVee Dierenartsen Laag Beugt Heeswijk Dinther
1001509 D.V.B. Fehrmann A7 Noord dierenartsen Nipkowlaan 17 Drachten
937002 P.J.W. van der Weij A7 Noord dierenartsen Nipkowlaan 17 Drachten
1103363 I.B.M. Kolkman A7 Noord dierenartsen Nipkowlaan 17 Drachten